Teenused

Kvaliteet

Töötame optimaalsuse printsiibst lähtuvalt ning iga tehingu korral on esikohal tehingu maksimaalne kasumlikkus minimaalse ajaga. Kuna peame tähtsaks iga kliendisuhet, siis lähtume tegevuskava koostamisel iga kliendi personaalseid vajadusi ning soove arvestades.

KINDLUSTUNNE

Meiega saate kindel olla, et teie huvid on alati parimal võimalikul moel kaitstud. Korrektsed lepingud, detailselt vormistatud aktid ning vahetu asjaajamine on märksõnadeks, mis tagavad tehingu protsessi sujuvuse ning aitavad välistada hilisemaid arusaamatusi. 

KIIRUS

Väärtustame  kliendi ning enda aega –  meie kinnisvaramaaklerid peavad oluliseks vahetut suhtlemist ning oleme alati kättesaadavad kõigile klientidele seitsmel päeval nädalas.

Teenuste kirjeldus

Vahendame peamiselt  korterite, earamute, äripindade ning kinnistute tehinguid. Tegeleme iga objektiga individuaalselt, mis tagab aktiivse tegelemise iga objektiga, kvaliteetse informatsiooni kuulutustes, korrektse pildimaterjali  ning seeläbi kiireima ja kasumlikuima objekti realiseerimise. Meie kinnisvarabüroo jaoks on tähtsal kohal oma klientide huvid kaitsmine, mistõttu pöörame suurt tähelepanu tehingu kõigile detailidele ning üüritehingute osas teeme potentsiaalse üürniku suhtes põhjaliku taustakontrolli maandamaks riske. Põhiliseks tööpiirkonnaks onmeil Tallinn ja  Harjumaa, kuid teenindame objekte üle terve Eesti.
Meie kinnisvaramaaklerid koostavad põhjaliku kinnisvara müügistrateegia, mis arvestab turusituatsiooni, kliendipoolsest etteantud ajaraamistikku ning kinnisvara müügipotentsiaali. Teostame müügiobjekti võrdleva hinnaanalüüsi, et leida müüdava kinnisvara parim võimalik reaalne müügihinna väärtus .
Pakume professionaalset kinnisvara pildistamise teenust. Tuleme pildistama nii kortereid, eramuid kui ka äripindasid. Pildistame ruume nii kinnisvara müügi kui ka muuks otstarbeks (kodulehed, reklaammaterjalid). Alates 2016 on võimalik pakkuda ka kvaliteetset drooniga pildistamise ning filmimise võimalust.  Täpne hind sõltub objekti suurusest ning töö keerukusest.